Szkolenia narciarsko snowboardowe
 
Wyjazdy zorganizowane:

Jest to propozycja dla każdego, kto chciałby nauczyć się jeździć na nartach lub snowboardzie lub udoskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktora. Wyjazdy są organizowane z Wrocławia w sobotę lub/i niedzielę w godzinach porannych na wybrany stok. Miejsce kursu uzależnione jest od warunków pogodowych, poziomu uczestników oraz sugestii uczestników.

Zapewniamy transport, ubezpieczenie oraz całodzienna opiekę instruktora. Szkolenie obejmuje ok. 6 godzin nauki jazdy i doskonalenia umiejętności pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, absolwentów AWF, posiadających uprawnienia instruktorskie PZN i PZS. Powrót do Wrocławia w godzinach wieczornych .

Koszt imprezy nie obejmuje wyżywienia i karnetów na wyciągi .

Wyjazdy indywidualne:

Uczestnicy szkolenia wybierają miejsce i dojeżdżają na stok we własnym zakresie. Instruktorzy spotkają się z uczestnikami we wcześniej ustalonym miejscu o określonej porze. Po krótkiej ocenie umiejętności i poziomu uczestnika, następuje rozpoczęcie szkolenia. Czas szkolenia zależny jest od uczestnika. Zaletą tego rodzaju nauki jest pełne dostosowanie kursu do możliwości i umiejętności kursanta.

Koszt imprezy obejmuje tylko szkolenie z instruktorem.

Wyjazdy rodzinne:

Świetny pomysł na spędzenie czasu z rodzina na sportowo. Szkolenia rodzinne obejmują kurs dla chętnych członków rodziny na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy także dzieci od 5 lat. Program i czas szkolenia jest ustalany indywidualnie. Przy tego rodzaju szkoleniach proponujemy korzystne rabaty.

Koszt imprezy obejmuje tylko szkolenie z instruktorem.

        Na każdy wyjazd istnieje możliwość zabrania dzieci, którym zorganizujemy specjalny program zabaw podczas, gdy rodzice będą szkolić swoje umiejętności narciarskie.

     Ceny są zależne od wybranej oferty, czasu trwania szkolenia, ilości uczestników i ustalane są indywidualnie.

Dla stałych klientów oferujemy korzystne rabaty.

 

 

 

K O N T A K T